Takenrooster

 

28-10-2017 13:45 Jump IJsselstein M18 1 Almere Pioneers M18 4 YORAM B, PEPIJN VD B  DINKA G, ISA B
28-10-2017 13:45 Jump IJsselstein M14 1 New Stars M14 2 Camile H, Sil M PHIA B, ZOE C
28-10-2017 15:30 Jump IJsselstein M22 1 DAS M22 2 JUSTIN B, JORAN K DANIEL E, TYGO G
28-10-2017 15:30 Jump IJsselstein V14 1 De Dunckers V14 2 RUUD H, RAPHAEL J BINCK D G, MAARTEN O
28-10-2017 17:15 Jump IJsselstein M16 1 Eem ’78 M16 1 TIM O, JAN D P ESTELLE H, MILOU K
28-10-2017 19:00 Jump IJsselstein MSE 1 Solar systemen-Grasshoppers MSE 2 NBB MARTIJN H, DAAN H
4-11-2017 10:15 Jump IJsselstein M22 1 Hurricanes M22 1 LEROY B, TIJMEN VD H MARTY VB, SHAUGN C
4-11-2017 10:15 Jump IJsselstein X12 1 BV Oegstgeest X12 1 FENG Q, LENNART K OUDERS
4-11-2017 12:00 Jump IJsselstein MSE 2 Quick Runners MSE 2 JOEY VD B, DANNY W CAMILLE H, SIL M
4-11-2017 12:00 Jump IJsselstein X10 1 BV Squirrels X10 1 PEPIJN VD B, YORAM B OUDERS
12-11-2017 13:15 Jump IJsselstein VSE 2 SV Argon VSE 1 TIMO VA, LUUK VB JUSTIN B, GLENN M
12-11-2017 13:15 Jump IJsselstein M18 1 Blue Arrows M18 1 ROMANA V, GITTE DK ROXY VD E, ROMY D H
12-11-2017 15:00 Jump IJsselstein MSE 1 River Trotters MSE 2 NBB LISETTE W, SOFIE K, SASKIA R
12-11-2017 17:00 Jump IJsselstein VSE 1 Zoebas VSE 1 KELVIN VDW, YORAM K JOOST V A, MAXIM B
18-11-2017 15:30 Jump IJsselstein V12 1 UVV S.V.O. Basketball X12 2 DIRK DD, FENG Q OUDERS
18-11-2017 15:30 Jump IJsselstein X10 1 Forwodians X10 1 JEROEN V, LENNART K OUDERS
18-11-2017 17:15 Jump IJsselstein MSE 2 Klipperstars MSE 3 JORIS C, JUSTIN B PIM D, KELVIN VW
18-11-2017 17:15 Jump IJsselstein X12 1 Bouncers Basketball X12 2 JORN K, GLENN M OUDERS
18-11-2017 19:00 Jump IJsselstein MSE 1 B.Z. ’72 MSE 1 NBB DIMITRI V, MARTY VB
2-12-2017 10:15 Jump IJsselstein M14 1 Blue Drakes M14 1 TIM O, YORAM B DAVID DK, LUKA M
2-12-2017 10:15 Jump IJsselstein V14 1 BC Shooters V14 2 DANNY W, JAN DP FREEK B, DYLAN VD B
2-12-2017 12:00 Jump IJsselstein M22 1 Blue Drakes M22 1 TIJMEN VH, DIRK DD JENNIFER S, JIL-LIAN S
2-12-2017 12:00 Jump IJsselstein M16 1 Sparta Nijkerk M16 1 LEROY B, MARIT B BRAM V D, DAAN T
2-12-2017 13:45 Jump IJsselstein MSE 2 Westland Stars MSE 4 KIM VE, SASKIA R DAAN VH, MATTEO M
2-12-2017 13:45 Jump IJsselstein V18 1 New Stars V18 1 JAN DP,  JOEY VDB GUILLIA M, SOFIE K
2-12-2017 15:30 Jump IJsselstein VSE 2 Break Stars VSE 1 ROMANA V, STEFAN J NIKKI O,  LOTTE VD E
2-12-2017 17:15 Jump IJsselstein VSE 1 Woodpeckers VSE 1 DIANA VW, THEA VO MARISSA A, LISETTE W
9-12-2017 17:15 Jump IJsselstein V12 1 BV Leiderdorp X12 1 GLENN M, JUSTIN B OUDERS
9-12-2017 19:00 Jump IJsselstein MSE 1 New Stars MSE 1 NBB JAN EVERT T,ESLEY H , MARTIN B
17-12-2017 10:15 Jump IJsselstein X10 1 Utrecht Cangeroes X10 2 CHERAMISE L, KYRA K OUDERS
17-12-2017 12:00 Jump IJsselstein V18 1 De Dunckers V18 1 PEPIJN VD B, CAMILLE H KEIRA VD W, PHIA B
17-12-2017 12:00 Jump IJsselstein M16 1 Woodpeckers M16 2 SIL M, YORAM B FLEUR Z, ISA B
17-12-2017 13:45 Jump IJsselstein M22 1 Crackerjacks M22 1 KIM V E, ROMANA V HIDDE T, MARTIJN H
17-12-2017 13:45 Jump IJsselstein V14 1 Utrecht Cangeroes V14 1 GITTE DK,  FLOOR VV DYLAN VD B, DAAN VH
17-12-2017 15:30 Jump IJsselstein VSE 2 B.Z. ’72 VSE 2 TIJMEN VH, RIANNE E LOTTE VD E, ROMY H
17-12-2017 15:30 Jump IJsselstein M14 1 Woodpeckers M14 2 JENNIFER VG, LENNARD K NIKKI O, ROZEMARIJN S
17-12-2017 17:15 Jump IJsselstein MSE 2 Den Haag Seagulls MSE 2 KIM V E, LUUK B DANIEL E, TYGO G
17-12-2017 17:15 Jump IJsselstein VSE 1 S.B.U. VSE 3 DIANA W, DINTHE V MAARTEN O, OSCAR H

 

Alle tafel en fluitbeurten staan nu in Sportlink.  Download de app, kijk onder programma, en je ziet al je tafel en fluitbeurten, tussen de wedstrijden.

 

Download de sportlink app op iOS of op Android.