Takenrooster

Alle tafel en fluitbeurten staan nu in Sportlink, Sportlink is te allen tijde leidend!  Download de app, kijk onder programma, en je ziet al je tafel en fluitbeurten, tussen de wedstrijden.

Onderstaand schema is enkel en alleen om aan het begin van het seizoen al je taken in je agenda in te plannen.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafelaar 1 Tafelaar 2 Tafelaar 3
15-9-2018 16:45 Jump IJsselstein MSE 2 Crackerjacks MSE 3 Engel, R. van den  Siebelink, R.  Honschoten, D. van  Berg ,  D (Dylan) van den
15-9-2018 15:00 Jump IJsselstein VSE 1 Waterdragers VSE 1 Berg ,  J (Joey) v.d.  Mulder ,  S (Sil)  Nikocevic ,  M (Melisa)  Ozturk ,  I. (Ilayda)
15-9-2018 16:45 Jump IJsselstein VSE 2 New Stars VSE 2 Pachocki ,  C (Casper)  Leeuwen ,  J (Jordy) Van  Heins ,  CJ (Ruud)  Vogel ,  T (Tijn)
15-9-2018 15:00 Jump IJsselstein M20 1 B.O.B. M20 1 Vlieger ,  D (Dinte)  Eijndthoven ,  KE (Kim) Van  Kragten ,  M (Milou)  Verboom ,  M (Merel Annabel)
15-9-2018 13:15 Jump IJsselstein V16 1 Solar systemen-Grasshoppers V16 Orthmann ,  N (Nikki)  Epping ,  RW (Rianne)  Hartog ,  R (Romy)  Ende ,  L (Lotte) van der
15-9-2018 13:15 Jump IJsselstein V14 1 BV Juventus V14 2 Blind ,  M (Maxim)  Peek ,  P (Pim)  Aart ,  J (Joost) van  Tersteeg ,  N (Nick)
15-9-2018 12:00 Jump IJsselstein X12 1 New Stars X12 2 (VR) Bertens ,  P (Phia)  Silvis ,  J (Jennifer)  Gacevic ,  D (dinka)  Zegveld ,  F (Fleur)
22-9-2018 17:00 Jump IJsselstein M16 1 SVO Basketball M16 1 Cnossen ,  J (Joris)  Burg ,  L (Luuk) von  Os ,  S (Side) van  Hartog ,  R (Rick)
22-9-2018 17:00 Jump IJsselstein X14 1 Break Stars X14 1 Bruggenthijs ,  JNF (Justin)  Klaver ,  J (Jorn)  Meerstra ,  G (Glenn)  Koning ,  M (Martijn)
29-9-2018 16:00 Jump IJsselstein VSE 1 B.Z. ’72 VSE 1 Behrens ,  MH (Martin)  Vlieger ,  D (Dinte)  Kragten ,  M (Milou)  Tersteeg ,  R (Rene)
29-9-2018 17:45 Jump IJsselstein VSE 2 BV Juventus VSE 1 Siebelink ,  R (Rozemarijn)  Hartog ,  R (Romy)  Orthmann ,  N (Nikki)  Ende ,  L (Lotte) van der
29-9-2018 17:45 Jump IJsselstein X14 1 SVO Basketball X14 4 Epping ,  RW (Rianne)  Engel ,  R (Roxy) van den  Ouders Ouders
29-9-2018 16:00 Jump IJsselstein X12 1 O.S.M. ’75 X12 1 Werensteijn ,  D (Diana)  Bertens ,  P (Phia)  Ouders Ouders
6-10-2018 19:15 Jump IJsselstein MSE 1 Vlaardingen Captains MSE 1  Bondsofficial Bondsofficial  Hoeven ,  T (Tijmen) v/d Brilleman ,  I (Isa)  Oosenbrug ,  T (Tim)
6-10-2018 17:15 Jump IJsselstein MSE 2 BV Leerdam MSE 1 Koning ,  M (Martijn)  Burg ,  L (Luuk) von  Meerstra ,  G (Glenn)  Mijailovic ,  I (Iva)
6-10-2018 17:15 Jump IJsselstein V16 1 Rotterdam-Zuid V16 1 (VR) Asch ,  T (Timo) van  Os, S (Side) van  Taminiau ,  I (Inge)  Mijailovic, I (Igor)
6-10-2018 15:30 Jump IJsselstein V14 1 Forwodians V14 1 Gacevic ,  D (dinka)  Priester ,  J (Jan) De  Swart ,  J (Jil-lian)  Weijden ,  K (Keira) Van Der
13-10-2018 16:30 Jump IJsselstein M16 1 CobraNova M16 2 Jong ,  N (Noah) De  Aart ,  J (Joost) van  Mouad ,  C (charef)  Berg ,  D (Dylan) van den
13-10-2018 16:30 Jump IJsselstein X12 1 CobraNova X12 2 Leeuwen ,  J (Jordy) Van  Heins ,  CJ (Ruud)  Ouders  Ouders
20-10-2018 18:00 Jump IJsselstein VSE 1 Silvertown Lions VSE 1 Westland ,  D (Danny)  Behrens ,  MH (Martin)  Bertens ,  P (Phia)  Weijden ,  K (Keira) Van Der
3-11-2018 18:45 Jump IJsselstein MSE 2 BC Utrecht Cangeroes MSE 4 Peek ,  P (Pim)  Aart ,  J (Joost) van  Benjah ,  A (Amina)  Pachocki ,  C (Casper)
3-11-2018 17:00 Jump IJsselstein M20 1 Cady ’73 M20 1 Boumans ,  L (Leroy)  Qiu ,  F (Feng)  Dongen ,  B (Bram) van  Timmer ,  L (Laurens)
3-11-2018 18:45 Jump IJsselstein M16 1 New Stars M16 1 Blind ,  M (Maxim)  Tersteeg ,  N (Nick)  Honschoten ,  D (Daan) Van  Abzik ,  A. (Amber)
3-11-2018 17:00 Jump IJsselstein V14 1 Helmink Heroes Zwijndrecht V14 1 Taminiau ,  H (Henri)  Jansen ,  S (Stefan)  Hanselaar ,  O (Oscar)  Oerlemans ,  M (Maarten)
10-11-2018 19:00 Jump IJsselstein MSE 1 DAS MSE 2  Bondsofficial Bondsofficial  Wipkink ,  LM (Lisette) Behrens ,  M (Marit)  Gijn ,  J (Jennifer) van
10-11-2018 17:00 Jump IJsselstein VSE 2 B.O.B. VSE 2 Waarden ,  K (Kelvin) van der  Bruggenthijs ,  JNF (Justin)  Meerstra ,  G (Glenn)  Liu ,  X (Xinlong)
10-11-2018 17:00 Jump IJsselstein X14 1 BC Utrecht Cangeroes X14 2 Asch ,  T (Timo) van  Klaver ,  J (Jorn)  Cnossen ,  J (Joris)  Koning ,  M (Martijn)

 

Download de sportlink app op iOS of op Android.