Het Bestuur

 

Bestuur Persoon E-mail
Voorzitter Jan Taminiau voorzitter@jumpijsselstein.nl
Penningmeester Rob van Maanenberg penningmeester@jumpijsselstein.nl
Secretaris Lisette Wipkink secretaris@jumpijsselstein.nl
PR & Sponsoring Marissa Adelaar communicatie@jumpijsselstein.nl
Ledenadministratie Diana Werensteijn ledenadministratie@jumpijsselstein.nl
Wedstrijdzaken Senad Nikocevic wedstrijdzaken@jumpijsselstein.nl
Scheidsrechterszaken Lisette Silvis scheidsrechterszaken@jumpijsselstein.nl
 Patrice Goossens
Technische zaken Jan Evert Taminiau

 

 

2012

 

 

 

 

 

 

 

Hieronder alle taakomschrijvingen in pdf formaat:

 

Activiteitencommissie
Jeugcommissie
Ledenadministratie
Materiaalbeheer
Penningmeester
PRcommissie
Redactie
Scheidsrechterzaken
Secretaris
Technische commissie
Voorzitter
Vrijwilligers- en ledencommissie
Webmaster
Wedstrijdzaken

 

De laatste Bijzondere ALV vond plaats op 8 september 2014: Verslag BALV sept 2014

De laatste ALV vond plaats op 21 juni 2014: Verslag ALV juni 2014

De Laatste ALV vond plaats op 30 mei 2013: Verslag ALV mei 2013

De laatste ALV vond plaats op 4 juni 2012: Verslag ALV juni 2012