Wedstrijdschema

Wedstrijdschema van een club
DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
26-01-201913:00BV Juventus Vrouwen Senioren 1Jump IJsselstein Vrouwen Senioren 2Oost SporthalSCHIEDAM
26-01-201913:45BC Utrecht Cangeroes Gemengd U10 2Jump IJsselstein Gemengd U10 1Sporthal LunettenUTRECHT
26-01-201917:00Jump IJsselstein Vrouwen Senioren 1Forwodians Vrouwen Senioren 1Het HeemIJSSELSTEIN UT
26-01-201917:00Jump IJsselstein Mannen Senioren 2BC Utrecht Cangeroes Mannen Senioren 3Het HeemIJSSELSTEIN UT
26-01-201917:45Eem '78 Mannen U20 1Jump IJsselstein Mannen U20 1Hilt DeEEMNES
26-01-201918:00Cady '73 Vrouwen U16 2Jump IJsselstein Vrouwen U16 1Sporthal De LijsterCAPELLE AAN DEN IJSSEL
26-01-201919:00Jump IJsselstein Mannen Senioren 1Utrecht Bull's Mannen Senioren 2Het HeemIJSSELSTEIN UT

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
02-02-201918:00Jump IJsselstein Vrouwen Senioren 2Den Haag Seagulls Vrouwen Senioren 1Het HeemIJSSELSTEIN UT
02-02-201918:00Jump IJsselstein Vrouwen U14 1BC Utrecht Cangeroes Vrouwen U14 2Het HeemIJSSELSTEIN UT
02-02-201919:45BV Leerdam Mannen Senioren 1Jump IJsselstein Mannen Senioren 2BerenschotLEERDAM
02-02-201920:00Jump IJsselstein Mannen U16 1Solar systemen-Grasshoppers Mannen U16 1Het HeemIJSSELSTEIN UT
02-02-201920:00Jump IJsselstein Vrouwen Senioren 1S.B.U. Vrouwen Senioren 2Het HeemIJSSELSTEIN UT

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
03-02-201910:45Vlaardingen Captains Mannen Senioren 1Jump IJsselstein Mannen Senioren 1Sporthal WestwijkVLAARDINGEN

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
08-02-201921:00Silvertown Lions Vrouwen Senioren 1Jump IJsselstein Vrouwen Senioren 1De MeentSCHOONHOVEN

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
09-02-201912:00Cady '73 Vrouwen U14 1Jump IJsselstein Vrouwen U14 1Sporthal De LijsterCAPELLE AAN DEN IJSSEL
09-02-201913:15BV Leiderdorp Vrouwen U16 1Jump IJsselstein Vrouwen U16 1De BloemerdLEIDERDORP
09-02-201917:00Jump IJsselstein Mannen Senioren 2Quick Runners Mannen Senioren 1Het HeemIJSSELSTEIN UT
09-02-201917:00Jump IJsselstein Gemengd U14 1Quick Runners Gemengd U14 1Het HeemIJSSELSTEIN UT
09-02-201919:00Jump IJsselstein Mannen Senioren 1BC Utrecht Cangeroes Mannen Senioren 2Het HeemIJSSELSTEIN UT

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
10-02-201911:30B.Z. '72 Gemengd U10 1Jump IJsselstein Gemengd U10 1Sporthal de KoppelingZEIST

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
16-02-201916:00Jump IJsselstein Mannen Senioren 1LUSV Basketbal Mannen Senioren 1Het HeemIJSSELSTEIN UT
16-02-201917:00BV Squirrels Vrouwen U16 1Jump IJsselstein Vrouwen U16 1Sporthal OostmeerBERKEL EN RODENRIJ
16-02-201918:00Jump IJsselstein Vrouwen Senioren 1Flax Field Fighters Vrouwen Senioren 1Het HeemIJSSELSTEIN UT
16-02-201918:00Jump IJsselstein Mannen U20 1Archipel Mannen U20 2Het HeemIJSSELSTEIN UT
16-02-201918:15Eem '78 14 1 Gemengd U14 1Jump IJsselstein Gemengd U14 1Hilt DeEEMNES

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
23-02-201917:00MSV Basketbal Vrouwen U16 1Jump IJsselstein Vrouwen U16 1Sportpark DuinweteringNOORDWIJK ZH

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
24-02-201910:45Vlaardingen Captains Mannen Senioren 1Jump IJsselstein Mannen Senioren 1Sporthal WestwijkVLAARDINGEN

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
09-03-201910:30BV Voorne Vrouwen U14 1Jump IJsselstein Vrouwen U14 1DukdalfBRIELLE
09-03-201911:15Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U16 3Jump IJsselstein Vrouwen U16 1Cleyn DuinKATWIJK ZH
09-03-201915:00Jump IJsselstein Gemengd U10 1New Stars Gemengd U10 1Het HeemIJSSELSTEIN UT
09-03-201915:00BC Utrecht Cangeroes Mannen Senioren 4Jump IJsselstein Mannen Senioren 2Sporthal LunettenUTRECHT
09-03-201915:00Jump IJsselstein Mannen U20 1HBV The Jumpers Mannen U20 2Het HeemIJSSELSTEIN UT
09-03-201917:00Jump IJsselstein Mannen U16 1BV Oegstgeest Mannen U16 1Het HeemIJSSELSTEIN UT
09-03-201917:00Jump IJsselstein Vrouwen Senioren 2EBV Baros Vrouwen Senioren 4Het HeemIJSSELSTEIN UT
09-03-201919:00Jump IJsselstein Mannen Senioren 1Westland Stars Mannen Senioren 1Het HeemIJSSELSTEIN UT

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
10-03-201915:15New Stars Gemengd U14 1Jump IJsselstein Gemengd U14 1Sporthal De WaterlelieNIEUWEGEIN

DatumTijdThuisteamTegenstanderLocatiePlaats
16-03-201911:00SVO Basketball Gemengd U10 3Jump IJsselstein Gemengd U10 1Sportcentrum OudenrijnVLEUTEN
16-03-201911:00SVO Basketball Mannen U16 2Jump IJsselstein Mannen U16 1Sportcentrum OudenrijnVLEUTEN
16-03-201914:00Break Stars Mannen U20 1Jump IJsselstein Mannen U20 1De TritsBAARN
16-03-201914:00Jump IJsselstein Mannen Senioren 2Red Stars Mannen Senioren 3Het HeemIJSSELSTEIN UT
16-03-201914:00Jump IJsselstein Gemengd U14 1Blue Drakes Gemengd U14 1Het HeemIJSSELSTEIN UT
16-03-201915:45B.O.B. Vrouwen Senioren 2Jump IJsselstein Vrouwen Senioren 2Sporthal Carla de LiefdeOUD-BEIJERLAND
16-03-201916:00Jump IJsselstein Vrouwen U16 1Grasshoppers British Vrouwen U16 4Het HeemIJSSELSTEIN UT
16-03-201916:00Jump IJsselstein Vrouwen Senioren 1Utrecht Bull's Vrouwen Senioren 2Het HeemIJSSELSTEIN UT
16-03-201921:00DAS Mannen Senioren 2Jump IJsselstein Mannen Senioren 1Sporthal SC DelflandDELFT

 


 

Klik onderstaande links voor club uitslagen en wedstrijden:

 

Uitslagen van afgelopen week

 

Uitslagen van afgelopen 2 weken

 

Wedstrijden deze week